Maszynka do golenia okolic intymnych

Ostrza Venus do pielęgnacji okolic bikini zostały stworzone z myślą o ochronie skóry miejsc intymnych przed podrażnieniem przy goleniu. Opatentowane zabezpieczenie przed podrażnieniami i optymalny rozstaw ostrzy umożliwiają usuwanie włosów ledwie dotykając skóry. Wkłady zapasowe są także wyposażone w precyzyjny trymer z tyłu ostrza, co pomaga w dotarciu do trudno dostępnych miejsc.

Kup ostrza

CECHY PRODUKTU

Wkład i uchwyt

  • Nie zgadzaj się na nierówne golenie i wrastanie włosków w strefie bikini. Te maszynki są wyposażone w opatentowane zabezpieczenie przed podrażnieniami, aby golenie przebiegło gładko, a ostrze ledwie dotykało skóry.
  • Stworzone z myślą o trudno dostępnych miejscach: maszynka jest wyposażona w niewielką główkę i w precyzyjny trymer z tyłu ostrza, dzięki czemu dociera do trudno dostępnych miejsc.
  • Produkt przetestowany dermatologicznie i ginekologicznie

OPINIE O PRODUKTACH

Przejrzyj kolekcję maszynek do golenia, ostrzy, żeli do golenia, urządzeń elektrycznych i innych produktów Venus, które zostały opracowane specjalnie dla kobiet, tak aby umożliwiać dokładne golenie i zapewniać gładką skórę.Venus ürünleri, tıraş etmek, şekillendirmek ve düzeltmek istediğiniz her yer için vücudunuz ve tüyleriniz düşünülerek tasarlandı.