Oto, za czym się opowiadamy

Poznaj historię damskich maszynek do golenia Gillette Venus, zaprojektowanych specjalnie dla kobiet, aby zapewnić Ci jedwabiście gładką skórę.

kobiety się śmieją

Jesteśmy jak Ty; jesteśmy kobietami

Niespełna dwadzieścia lat temu marka Venus zmieniła kategorię produktu, który był dość surowy i przeznaczony dla mężczyzn, i stworzyła prawdziwie kobiecy styl golenia. Wierzymy, że każda kobieta zasługuje na to, aby czuć się komfortowo w swojej skórze.

Jesteśmy jak Ty; jesteśmy kobietami
Ty sama tworzysz własną historię.

Inna skóra, inna historia

18 lat temu opracowaliśmy pierwszą maszynkę do golenia przeznaczoną do Twojego ciała. Dziś tworzymy społeczność, wizję, która obejmuje każdy rodzaj skóry i ciała. Bądź najlepszą wersją siebie dzięki maszynkom stworzonymi specjalnie dla Ciebie.

kobiety
Jesteś siłą, która kształtuje świat.

Weź sprawy w swoje ręce

Pokaż światu, jak naprawdę wygląda kobieta, i sama decyduj o tym, jak żyjesz w swojej skórze. Czasy się zmieniają, a my stajemy w obronie prawa każdej kobiety do czucia się komfortowo. Zainspirowane ciałem kobiety, stworzone dla bogiń!

Weź sprawy w swoje ręce

Moja skóra. Tak jak lubię. Venus.

Przejrzyj kolekcję maszynek do golenia, ostrzy, żeli do golenia, urządzeń elektrycznych i innych produktów Venus, które zostały opracowane specjalnie dla kobiet, tak aby umożliwiać dokładne golenie i zapewniać gładką skórę.Venus ürünleri, tıraş etmek, şekillendirmek ve düzeltmek istediğiniz her yer için vücudunuz ve tüyleriniz düşünülerek tasarlandı.