Oto, za czym się opowiadamy

Poznaj historię damskich maszynek do golenia Gillette Venus, zaprojektowanych specjalnie dla kobiet, aby zapewnić Ci jedwabiście gładką skórę.

kobiety się śmieją

Jesteśmy jak Ty; jesteśmy kobietami

Niespełna dwadzieścia lat temu marka Venus zmieniła kategorię produktu, który był dość surowy i przeznaczony dla mężczyzn, i stworzyła prawdziwie kobiecy styl golenia. Wierzymy, że każda kobieta zasługuje na to, aby czuć się komfortowo w swojej skórze.

Jesteśmy jak Ty; jesteśmy kobietami
Różne kobiety biegające

Inna skóra, inna historia

18 lat temu opracowaliśmy pierwszą maszynkę do golenia przeznaczoną do Twojego ciała. Dziś tworzymy społeczność, wizję, która obejmuje każdy rodzaj skóry i ciała. Bądź najlepszą wersją siebie dzięki maszynkom stworzonymi specjalnie dla Ciebie.

kobiety
Jesteś siłą, która kształtuje świat.

Weź sprawy w swoje ręce

Pokaż światu, jak naprawdę wygląda kobieta, i sama decyduj o tym, jak żyjesz w swojej skórze. Czasy się zmieniają, a my stajemy w obronie prawa każdej kobiety do czucia się komfortowo. Zainspirowane ciałem kobiety, stworzone dla bogiń!

Weź sprawy w swoje ręce

Moja skóra. Tak jak lubię. Venus.

Przejrzyj kolekcję maszynek do golenia, ostrzy, żeli do golenia, urządzeń elektrycznych i innych produktów Venus, które zostały opracowane specjalnie dla kobiet, tak aby umożliwiać dokładne golenie i zapewniać gładką skórę.Venus ürünleri, tıraş etmek, şekillendirmek ve düzeltmek istediğiniz her yer için vücudunuz ve tüyleriniz düşünülerek tasarlandı.